USB čtečka karet "All in One", USB-A, USB 3.0
00200128
Pro připojení PC, notebooku nebo MacBooku ke všem běžným paměťovým kartám pro přímou výměnu dat v obou směrech
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Kompatibilní s UHS-I
Umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC ve spojení s SD kartou s podporou UHS-I
UDMA režim
Umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC ve spojení s CF kartou s podporou UDMA
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Odpojitelné USB kabely
Odpojitelné USB kabely pro připojení k PC/notebooku
Přenos dat superrychlostí
Superrychlý přenos dat až do 5 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 58 mm |
| Rozměr - hloubka | 99 mm |
| Rozměr - výška | 17 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC MemoryStick Pro (TM) xD karta micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta MemoryStick Duo (TM) MemoryStick Pro Duo (TM) microSD CompactFlash Typ I MemoryStick (TM) MultiMediaCard CompactFlash Typ II Microdrive SD karta |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku nebo MacBooku ke všem běžným paměťovým kartám pro přímou výměnu dat v obou směrech
- Čtečka karet pro čtení a zápis vložených paměťových karet
- Vhodná a otestovaná pro USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0
- Plug & Play, není potřeba instalovat žádný software ani ovladače
- Napájení přes USB
Paměťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
- MMC/MMC Plus/MMC 4.0
- MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO-HG
- CompactFlash I & II
- xD picture card
Obsah dodávky
- 1 USB čtečka karet "vše v jednom"
- 1 USB kabel
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
