USB čtečka karet, OTG, USB-A + Micro-USB, USB 2.0, SD/microSD
00200130
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo smartphonu k paměťovým kartám SD / microSD pro přímou výměnu dat oběma směry
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Paměťové karty až do 2 TB
Čtečka SD a microSD karet podporuje paměťové karty až do 2TB
Vysokorychlostní přenos dat
Vysokorychlostní přenos dat až do 480 Mbps
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 12 g |
| Rozměr - šířka | 19.05 mm |
| Rozměr - hloubka | 10.99 mm |
| Rozměr - výška | 73.6 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta microSD SD karta |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu nebo smartphonu k paměťovým kartám SD / microSD pro přímou výměnu dat oběma směry
- Čtečka karet pro čtení a zápis vložených paměťových karet
- Univerzální použití pro statická i mobilní zařízení díky kombinaci USB-A a micro-USB konektoru
- Plug & Play, není potřeba manuální instalace softwaru nebo ovladačů
- Napájení přes USB
Obsah dodávky
- USB čtečka karet
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a MAC OS 10.x
- Smartphony a tablety s Androidem od verze 4.0 a rozhraním micro-USB s podporou Host/OTG
Informace pro spotřebitele
Nikdy nepoužívej oba konektory současně. Pro bezproblémový provoz používej pouze karty ve formátu FAT32/exFAT. Zkontroluj informace o produktu od příslušného výrobce, abys zjistil, zda je tvé zařízení schopné OTG.
Návod k použití čtečky karet najdeš na www.hama.com pod číslem článku 00200130.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
