USB flash disk "Rotate", USB 3.0, 128GB, 90MB/s, petrolejově modrý
00182474
Vyměnitelné paměťové médium s technologií USB 3.2 Gen 1 umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Kov |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kapacita paměti | 128 GB |
| Rychlost přenosu (čtení) | 90 MB/s |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Petrol blue |
| Barva | Petrolejová |
| Série | Rotate |
| Barva | Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 66 mm |
| Rozměr - hloubka | 8 mm |
| Rozměr - výška | 18 mm |
| Kapacita paměti | 128 GB |
Více informací o produktu
- Vyměnitelné paměťové médium s technologií USB 3.2 Gen 1 umožňuje data zapisovat a mazat tolikrát, kolikrát je potřeba.
- s otočným mechanismem
- ultrarychlé vyměnitelné paměťové médium
- USB 3.2 Gen 1 SuperSpeed pro ještě rychlejší rychlosti čtení a zápisu
- vhodné pro zařízení s USB rozhraním
- s očkem např. pro připevnění na klíčenku
Obsah dodávky
- 1 USB klíč „Rotate“
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP a MacOS 9.0 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Návod k obsluze USB klíčenky "Rotate" najdeš na www.hama.com pod číslem článku 00182473.
USB 3.0 je vhodné pro všechna koncová zařízení s USB rozhraním a je zpětně kompatibilní s USB 2.0.
Rychlost čtení 70 MB/s lze dosáhnout pouze s rozhraním USB 3.0. Pokud použiješ rozhraní USB 2.0, rychlost se sníží.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
