USB hub/čtečka karet, 5 portů, 3x USB-A, SD, microSD, včetně USB-C adaptéru
00200140
Ideální, když je málo volných portů: pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu k externímu pevnému disku, USB klíči, myši, klávesnici nebo tiskárně a pro čtení a zápis na paměťové karty SD a microSD
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Horní nástrčný konektor
Horní zásuvka umožňuje snadné a pohodlné připojení USB zařízení k povrchu
Hliníkový povrch
Vysoce kvalitní a robustní hliníkové pouzdro s elegantním vzhledem
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení i při širokých zástakách
Integrovaná čtečka karet
Čtečka SD a microSD karet podporuje paměťové karty až do 2TB
Přenos dat superrychlostí
Superrychlý přenos dat až do 5 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Antracitová |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Šedá Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 9.4 cm |
| Výška (tělo) | 2.7 cm |
| Hloubka (tělo) | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Bus Powered |
| Paměťová karta 1 | microSD SD karta |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Ideální, když je málo volných portů: pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu k externímu pevnému disku, USB klíči, myši, klávesnici nebo tiskárně a pro čtení a zápis na paměťové karty SD a microSD
- Čtečka karet pro čtení a zápis vložených paměťových karet
- Plug & Play, není potřeba instalovat žádný software ani ovladače
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- Napájení přes USB
Obsah dodávky
- 1 USB rozbočovač/čtečka karet
- 1 USB-C adaptér
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi