USB klávesnice "CK-200", 8 tlačítek, kabelová, bílá, QWERTY US
U8173053
Standard keyboard in full format: the cabled PC keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - a straightforward all-rounder at any desk
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Nastavitelný úhel psaní
Ergonomický pocit při psaní: Úhel psaní lze nastavit pomocí skládacích nožiček – pro protiskluzovou a pohodlnou práci na klávesnici počítače
Odnímatelný USB kabel klávesnice
Snadné odpojení a výměna: Díky standardizovaným USB portům na klávesnici a kabelu lze kabel rychle a snadno vyměnit v případě vady bez nutnosti vyhodit celou klávesnici
Velcro kabelové pásky
Rychlé a přehledné: Velcro kabelové pásky umožňují snadnou správu kabelů u stolu bez nepořádku
Plynulý pocit při psaní
Jednoduše plynulé: tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s kancelářskou klávesnicí – pro intuitivní, plynulé a tiché psaní
Samostatné multimediální klíče
Jednoduché stisknutí tlačítka: Používání multimediálních funkcí pomocí vlastních mediálních kláves bez nutnosti přeřazení – pro snadnou kontrolu přehrávání, ať už hudby, videí nebo živého vysílání
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 |
| Speciální vlastnosti | Samostatné multimediální klávesy Sklopné nožičky |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 445 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 43.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 14.5 cm |
| Rozměr - výška | 2.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 20 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Standard keyboard in full format: the cabled PC keyboard is immediately ready to go as a computer keyboard or external keyboard for a laptop - a straightforward all-rounder at any desk
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Unplug and plug in to the keyboard: thanks to the USB plug and strain relief, the keyboard cable can be unplugged and reconnected in a flash - avoiding cable breaks and ensuring tidy storage and transport
- Plug in the USB cable and start typing - simply Plug and Play
- Universal USB-C to USB-A adapter is integrated directly into the keyboard cable
Obsah dodávky
- 1 "CK-200" USB keyboard
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including cable manager
Systémové požadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi


