USB myš "CM-100", optická, 3 tlačítka, bez zvuku kliknutí, kabelová, černá
00173072
Přesná a tichá: kabelová optická myš se třemi tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje příjemnou práci na PC nebo notebooku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
Z prověřitelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Tímto se kruh uzavírá: Tento produkt se skládá alespoň z 20 % z recyklovaných materiálů – takto se účastníme ekologicky šetrného cyklu
Pro praváky a leváky
Pasuje do jakékoli ruky: přesně symetrický design optické myši je stejně vhodný pro praváky i leváky
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího hluku: tlačítka tichého šeptem umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s drátovou myší
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 |
| Max. DPI | 1200 |
| Životnost spínačů | 3 Mio. Clicks |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Formát (form factor) | Pro praváky a leváky |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 52 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 10.3 cm |
| Rozměr - výška | 3.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Kancelář |
| Provedení | Pro praváky a leváky Standardní |
| Počet tlačítek myši | 3 tlačítka včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Standardní |
Více informací o produktu
- Přesná a tichá: kabelová optická myš se třemi tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje příjemnou práci na PC nebo notebooku
- Polymerem potažené kluzáky myši zajišťují plynulé pohyby myši a nepřerušovanou práci
- Kolečko myši s gumovým povrchem pro lepší uchopení
- Rychlé a uklizené: suché zipy na kabely umožňují snadné uspořádání kabelů na stole bez zamotaných kabelů
- Připoj USB kabel a můžeš začít psát – jednoduše Plug and Play bez instalace ovladačů
- USB kabel dlouhý 1,8 metru pro větší volnost pohybu
- Univerzální adaptér USB-C na USB-A je integrován přímo v kabelu myši
- Kryt a tlačítka počítačové myši jsou vyrobeny ze 65% recyklovaného ABS plastu
Obsah dodávky
- 1 USB myš „CM-100“
- 1 USB-C adaptér (integrovaný v kabelu) a organizér kabelů
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi