USB napájecí adaptér s kabelem 1,9 m, 3,5A, 1x USB-A, 1x USB-C, bílý
00223204
USB nabíječka pro připojení až 2 elektrických zařízení přes 2 USB výstupy
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Se dvěma USB nabíjecími zásuvkami
S 1x USB-A a 1x USB-C konektorem: ideální pro všechna zařízení nabíjená a ovládaná přes USB, např. tablet, smartphone, power pack, konzole
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 3,5A |
| Vstupní napětí do | 250 V |
| Vstupní napětí od | 110 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 17.5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1.9 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Cestovní nabíječka |
Více informací o produktu
USB nabíječka pro připojení až 2 elektrických zařízení přes 2 USB výstupy
- ideální jako zásuvka u pohovky nebo jako prodlužovací kabel, když chceš svá zařízení během nabíjení připojit k vzdálené zásuvce a zároveň je dál používat_x000D_
- také na cestách skvělý společník pro nabíjení
Obsah dodávky
- 1 napájecí jednotka USB
- 1 uživatelský manuál
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















