USB rozbočovač, 4 porty, USB 2.0, 480 Mbit/s, bílý
00200120
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu s USB flash diskem, myší, klávesnicí nebo tiskárnou
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Horní nástrčný konektor
Horní zásuvka umožňuje snadné a pohodlné připojení USB zařízení k povrchu
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení i při širokých zástakách
Vysokorychlostní přenos dat
Vysokorychlostní přenos dat až do 480 Mbps
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 8.9 cm |
| Výška (tělo) | 3.8 cm |
| Hloubka (tělo) | 2.2 cm |
| Délka kabelu | 0.15 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet připojení | 4 |
| Provedení | Bus Powered |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, tabletu s USB flash diskem, myší, klávesnicí nebo tiskárnou
- Plug & Play, není potřeba ruční instalace softwaru / ovladačů
- Napájení přes USB
Obsah dodávky
- 1 USB rozbočovač
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepokoušej se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu. · Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické výrobky povoleny.
- Nedopusť, aby produkt spadl, a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál v souladu s místními platnými předpisy o likvidaci odpadu.
Varování
- Zjisti maximální výstupní proud USB zásuvky svého zařízení. Podívej se do návodu k obsluze nebo kontaktuj výrobce.
- Často bývají hodnoty 500 mA (USB-A 2.0), 900 mA (USB-A 3.0) nebo až 3000 mA (USB-C).
- Ujisti se, že celkový odběr proudu všech USB zařízení připojených k rozbočovači/multiportovému adaptéru nepřekročí zjištěnou hodnotu.
Poznámka
- Pokud je to možné, připojuj USB přijímače (bezdrátové 2,4 GHz) přímo k počítači/notebooku.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
