USB víceportová nabíječka, 6 portů USB-A pro tablety a chytré telefony, 34W
00223201
Nabíjecí stanice 6 v 1 pro domácí kancelář, kancelář, rodinu – nabíjej a napájej až šest USB zařízení současně
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Ochrana proti přetížení a přehřátí
Automatická ochrana proti přetížení a přehřátí stejně jako ochrana proti zkratu chrání připojená zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | herní konzole Notebook Chytrý telefon Chytré hodinky Android chytré telefony |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 6,8A |
| Provozní napětí | 5 V |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Typ kabelu | H03VVH2-F |
| Max. zatížení | 34 W |
| Specifikace sítě | 0.7 A |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Zásuvka (230V) |
| Způsob nabíjení | Připojení |
| Indikace nabíjení | LED kontrolka |
| Nabíjecí proud | 6800 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průřez vodiče | 0.75 mm² |
| Délka kabelu | 1.1 m |
| Rozměr - šířka | 4 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.5 cm |
| Rozměr - výška | 19 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičů | 2.0000 |
| Počet současně nabíjených zařízení | 6 |
Více informací o produktu
- Nabíjecí stanice 6 v 1 pro domácí kancelář, kancelář, rodinu – nabíjej a napájej až šest USB zařízení současně
- až 6 USB portů lze používat současně
- současné nabíjení 2 tabletů a 2 smartphonů nebo 6 smartphonů
- s LED indikátorem provozu
- s hlavním vypínačem zapnuto/vypnuto
- perfektní nabíječka pro většinu běžných smartphonů, mobilních telefonů a tabletů, ale také pro MP3/MP4 přehrávače, přenosné herní konzole a další zařízení nabíjená přes USB port
- max. výstupní výkon: 34 wattů (2 x 5 wattů + 2 x 12 wattů nebo 4 x 6 wattů)
- síťové napájení 100–240 V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro danou zemi
- úsporný design o rozměrech 19 x 4 x 3,5 cm
Obsah dodávky
- 1 USB nabíječka
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud je zjevně poškozený.
- Neohýbej a neškrt kabel.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Kabel při odpojování táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá záruková práva.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Nikdy nezapojuj více kusů tohoto produktu za sebou do série.
- Produkt smí být provozován pouze na napájecí síti, jak je uvedeno na typovém štítku.
Varování
- Produkt používej pouze v zásuvce schválené pro tento účel a připojené k veřejné elektrické síti. Zásuvka musí být umístěná blízko produktu a snadno přístupná.
- Odpojuj produkt od sítě pomocí vypínače - pokud není k dispozici, vytáhni napájecí kabel ze zásuvky.
- Dávej pozor, aby celkový příkon připojených spotřebičů na vícezásuvce nepřekročil povolený limit.
- Produkt odpojuj od sítě, pokud ho delší dobu nepoužíváš.
Varování – Připojení koncových zařízení
- Před připojením koncového zařízení zkontroluj, zda je dostatečně napájeno z výstupu nabíječky.
- Ujisti se, že celkový výkon všech připojených zařízení nepřesahuje 34 W.
- Dodržuj pokyny v návodu k obsluze svého koncového zařízení.
- Pokud není v návodech k nabíjeným zařízením uvedeno jinak, postupuj takto:
- Připoj své zařízení pomocí vhodného USB kabelu do volného USB nabíjecího portu. Zařízení by mělo být vypnuté.
- Připoj USB nabíjecí stanici do správně nainstalované a snadno přístupné elektrické zásuvky.
- Zapni USB nabíjecí stanici pomocí vypínače (rozsvítí se LED).
- Průběh nabíjení se zobrazí na tvém zařízení.
- Odpoj zařízení od nabíječky, pokud chceš nabíjení přerušit nebo je zařízení plně nabité.
- Poté odpoj nabíječku od napájení.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel.
- Nepokoušej se produkt opravovat nebo servisovat sám. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi