Venkovní senzor "Kefalonia" pro meteostanici Hama
00222244
Pro rozšíření meteostanice Hama „Zakynthos“ o venkovní senzory
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 4.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 2 cm |
| Rozměr - výška | 10.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Venkovní bezdrátové čidlo |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -20°C až +60°C |
Více informací o produktu
- Pro rozšíření meteostanice Hama „Zakynthos“ o venkovní senzory
- Další venkovní senzory umožňují sledování počasí na různých místech
- Displej pro zobrazení teploty a okolní vlhkosti
- Venkovní senzor je kompatibilní s následující meteorologickou stanicí: 00222234
Obsah dodávky
- 1 venkovní senzor "Kefalonia"
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
