Venkovní senzor "TS38G" pro meteorologické stanice Hama
00186419
Pro rozšíření různých meteostanic Hama o venkovní senzory
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 3.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.1 cm |
| Rozměr - výška | 10 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Venkovní bezdrátové čidlo |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -40°C až +60°C |
Více informací o produktu
- Pro rozšíření různých meteostanic Hama o venkovní senzory
- Další venkovní senzory umožňují sledování počasí na různých místech
- Venkovní senzor je kompatibilní s následujícími meteostanicemi: 00186314, 00186420
Obsah dodávky
- 1 venkovní senzor "TS38G"
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepokládej produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizí apod. Elektronická zařízení a rámy oken negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Udržuj děti od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Produkt používej pouze k určenému účelu.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vkládej je podle toho. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nezkratuj baterie.
- Baterie nenabíjej.
- Nevhazuj baterie do ohně.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenech je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitých baterií z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
