Vertikální, ergonomická levotočivá myš "ECM-500L", s kabelem, optickou, SW
00173087
Pohodlná, přesná a tichá: Kabelová ergonomická vertikální myš umožňuje levákům pracovat na PC nebo notebooku příjemně a bez bolesti.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vertikální myš pro ergonomickou práci
Myší paže: Ergonomická myš podporuje přirozený úhel mezi rukou a zápěstím na ergonomickém pracovišti a tím zabraňuje bolesti ramene, zánětu šlach a bolesti zápěstí
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Z starého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 85 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlišení | 1000 1400 1800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Max. DPI | 1800 |
| Speciální vlastnosti | Tlačítka funkcí prohlížeče |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Formát (form factor) | Pro leváky |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 110 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 8.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 11.5 cm |
| Rozměr - výška | 7.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačítek | 1 |
| Typ | Kancelář |
| Provedení | Ergonomický Standardní |
| Počet tlačítek myši | 7 tlačítek včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Tichá |
| Tlačítko AI asistenta | Ano |
Více informací o produktu
- Pohodlná, přesná a tichá: Kabelová ergonomická vertikální myš umožňuje levákům pracovat na PC nebo notebooku příjemně a bez bolesti.
- Kluzáky myši s polymerovým povrchem zajišťují plynulé pohyby myši a nepřerušovanou práci
- Kolečko myši s gumovým povrchem pro lepší přilnavost
- PC myš s přepínačem DPI pro přepínání mezi 1000, 1400 a 1800 DPI
- USB kabel dlouhý 1,8 metru pro větší volnost pohybu
- Univerzální adaptér USB-C na USB-A je integrován přímo v kabelu myši
Obsah dodávky
- 1 vertikální ergonomická levostranná myš „ECM-500“
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Windows 11/10: všechny funkce lze používat; Tlačítko Pomocník: aktuální verze Windows 11 a nainstalovaná aplikace Microsoft Copilot
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi