Video adaptér, USB-C konektor – DisplayPort/HDMI™ zásuvka, Ultra-HD 4K@60Hz
00202034
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu s USB-C k monitoru, televizi nebo projektoru za účelem přenosu digitálních audio/video dat a signálů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
Štíhlý a kompaktní
Tenký konektor je zvláště vhodný pro mobilní a plochá zařízení nebo v omezených prostorách
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Z prověřitelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Tímto se kruh uzavírá: Tento produkt se skládá alespoň z 20 % z recyklovaných materiálů – takto se účastníme ekologicky šetrného cyklu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) Recycled Acrylonitrile Butadiene Styrene Copolymer (ABS) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Supported resolutions / refresh rates | max. Ultra-HD 4K@60 Hz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 0.15 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Kabelový adaptér |
| Provedení | USB-C -> DisplayPort & HDMI™ |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu s USB-C k monitoru, televizi nebo projektoru za účelem přenosu digitálních audio/video dat a signálů
- Kryt tohoto video adaptéru je vyroben z 50 % z recyklovaného plastu – materiál certifikovaný akreditovanými zkušebními laboratořemi
- 2v1 kombinovaný konektor pro flexibilní použití s kabelem DisplayPort nebo HDMI™ – podporuje oba typy připojení podle potřeby
- kompatibilní s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
Obsah dodávky
- 1 video adaptér
Systémové požadavky
- Připojení USB-C s režimem DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), podporou Thunderbolt 3/4/5 nebo USB-4
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















