Vnější obal na LP, transparentní, 10 kusů
00181430
Našel jsi na bleším trhu epický vinyl od Rolling Stones? Bohužel obal už má své nejlepší časy za sebou, nebo v tom nejhorším případě úplně chybí. Kup si LP i tak a k tomu obaly od Hama, aby byl vinyl chráněný i bez svého původního obalu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | LP |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 32.7 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.07 cm |
| Rozměr - výška | 32.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Ochranný obal |
Více informací o produktu
- ideální pro šetrnou archivaci, chrání před prachem, poškrábáním a kryt desky před opotřebením
- Průhledný ochranný obal vyrobený z vysoce kvalitního, stabilního polypropylenu pro nerušený výhled na obal
- Pro ukládání LP s jejich originálním obalem
Obsah dodávky
- 10 vnějších obalů na LP
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

