Vnitřní anténa "Basic" pro DAB+, DAB, DVB-T2, FM, pasivní, tyčová
00221081
Pasivní vnitřní anténa pro příjem digitální televize a rádia (DVB-T2/DAB+/DAB) a analogového rádia (FM)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
180° otočení
Dokonalý příjem: tyčová anténa může být otočena o 180° pro optimální zarovnání signálu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Uvnitř |
| Použití | Pokojová anténa |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 174 - 230 MHz 1452 - 1479,5 MHz 470 - 690 MHz 87,5 -108 MHz |
| Technologie | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zesílení | Pasivní |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Vzdálené napájení přes anténní kabel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Prutová anténa |
| Délka koax. kabelu | 1.45 m |
| Rozměr - délka | 5.8 cm |
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - výška | 36 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Montáž | Stojan Samostatně stojící |
| Performace | 15 |
Více informací o produktu
- Pasivní vnitřní anténa pro příjem digitální televize a rádia (DVB-T2/DAB+/DAB) a analogového rádia (FM)
- 360° příjem: perfektní příjem ze všech směrů
- Kabel 1,50 m s F-konektorem
Obsah dodávky
- 1 "Basic" vnitřní anténa
- 1 adaptér ze zásuvky koaxiálního kabelu na F-konektor
Informace pro spotřebitele
Aby tvůj televizor dokázal zpracovat DVB-T2 signál z antény, musí mít také DVB-T2 tuner. Pokud ho nemá, budeš potřebovat DVB-T2 přijímač nebo DVB-T2 box. Předpověď příjmu pro DVB-T2 najdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Mohu také použít vnitřní anténu pro staré rádio?
Všechny vnitřní antény Hama jsou také navrženy pro FM, takže lze přijímat i analogové signály ze starého rádia. Podmínkou je, že na rádiu je dostupné vhodné připojení, například koaxiál, F-socket.
Mohu také použít vnitřní anténu v obytném voze?
Pasivní vnitřní antény lze vždy použít v obytných vozech, karavanech apod. V případě aktivních vnitřních antén musí být zajištěn zdroj napájení – buď pomocí fantomového napájení z rádia, televize nebo USB, nebo přes zdroj, napájecí zdroj apod.
Kde je nejlepší místo pro instalaci vnitřní antény?
Vnitřní antény obvykle mají nejlepší signál u oken. Jinak je užitečné vyzkoušet různé lokality. Umístění na vyšších místech také zajišťuje lepší příjem.
Potřebuji vnitřní anténu pro chytrou televizi?
Chytrá televize může také přijímat televizní kanály s vnitřní anténou, pokud není kabelové připojení, satelit nebo venkovní anténa. Podmínkou je, že chytrá televize má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi