Vnitřní anténa "Mobile" pro DAB+, DAB, DVB-T2, FM, pasivní, teleskopická
00221086
Pasivní vnitřní anténa pro příjem digitální televize a rádia (DVB-T2/DAB+/DAB) a analogového rádia (FM)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Mobilní teleskopická anténa
Užijte si televizi a rádio na cestách: Výsuvná vnitřní anténa může být přepravována úsporným způsobem, a proto je ideální pro obytné vozy, kempování a podobně.
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Uvnitř |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 174 - 230 MHz 1452 - 1479,5 MHz 470 - 690 MHz 87,5 -108 MHz |
| Technologie | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zesílení | Pasivní |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Prutová anténa |
| Rozměr - šířka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 19 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Performace | 15 |
Více informací o produktu
- Pasivní vnitřní anténa pro příjem digitální televize a rádia (DVB-T2/DAB+/DAB) a analogového rádia (FM)
- 360° příjem: perfektní příjem ze všech směrů
Obsah dodávky
- 1 "Mobilní" vnitřní anténa
- 1 koaxiální zásuvka - adaptér koaxiální zásuvky
Informace pro spotřebitele
Aby tvůj televizor dokázal zpracovat DVB-T2 signál z antény, musí mít také DVB-T2 tuner. Pokud ho nemá, budeš potřebovat DVB-T2 přijímač nebo DVB-T2 box. Předpověď příjmu pro DVB-T2 najdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Mohu také použít vnitřní anténu pro staré rádio?
Všechny vnitřní antény Hama jsou také navrženy pro FM, takže lze přijímat i analogové signály ze starého rádia. Podmínkou je, že na rádiu je dostupné vhodné připojení, například koaxiál, F-socket.
Mohu také použít vnitřní anténu v obytném voze?
Pasivní vnitřní antény lze vždy použít v obytných vozech, karavanech apod. V případě aktivních vnitřních antén musí být zajištěn zdroj napájení – buď pomocí fantomového napájení z rádia, televize nebo USB, nebo přes zdroj, napájecí zdroj apod.
Kde je nejlepší místo pro instalaci vnitřní antény?
Vnitřní antény obvykle mají nejlepší signál u oken. Jinak je užitečné vyzkoušet různé lokality. Umístění na vyšších místech také zajišťuje lepší příjem.
Potřebuji vnitřní anténu pro chytrou televizi?
Chytrá televize může také přijímat televizní kanály s vnitřní anténou, pokud není kabelové připojení, satelit nebo venkovní anténa. Podmínkou je, že chytrá televize má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi