Vnitřní obaly na LP, 10 kusů
00181431
Našel jsi na bleším trhu epický vinyl od Rolling Stones? Bohužel obal alba je úplně roztrhaný nebo možná už vůbec neexistuje. Kup si LP i tak a k němu obaly od Hama, aby byl vinyl chráněný i bez původního obalu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pro médium | LP |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papír |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 30.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.3 cm |
| Rozměr - výška | 30.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Ochranný obal |
Více informací o produktu
- ideální pro šetrnou archivaci
- bílý ochranný obal s průhledným okénkem
- oboustranné děrování
Obsah dodávky
- 10 vnitřních obalů na LP
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

