Vnitřní/vnější teploměr, struktura stromu, 16 cm, analogový
00186404
Velmi snadno zkontroluj aktuální teplotu v místnosti nebo venku
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 3.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 16 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Analogový |
| Typ | Vnitřní/venkovní teploměr |
| Doplňkové vlastnosti | Odolné vnějším vlivům |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Messbereich | - 30°C do +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | -30°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | -30°C až +50°C |
| Montáž | Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | - 30°C do +50°C |
Více informací o produktu
- Velmi snadno zkontroluj aktuální teplotu v místnosti nebo venku
- Analogový teploměr pro vnitřní i venkovní použití
- Voděodolné plastové pouzdro
- Také ideální pro kontrolu nebo snížení nákladů na vytápění: o jeden stupeň méně může ušetřit až 6 % nákladů na vytápění
- Zavěšovací upevnění, např. pro přichycení hřebíkem nebo podobně
- Přehledná stupnice s přesností na jeden stupeň
- Zobrazení teploty ve stupních Celsia
- Klasický design teploměru
Obsah dodávky
- 1 vnitřní/venkovní teploměr
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi