Vodotěsná klávesnice "KC-600", kabelová, černá, CZ
67182682
Zděšený z detailního pohledu na svou klávesnici? Právě tam končí všechny drobečky z různých svačin, spolu s odloupanou kůží a lepkavými zbytky. Jak to všechno dostat z těch škvír? Nejlépe tím, že ji opláchneš pod tekoucí vodou – s našimi voděodolnými klávesnicemi to můžeš!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohodlné umístění
Nastavení náklonu umožňuje pohodlné umístění
Laserem vyryté klávesy
Laserem označené klávesy zajišťují vysokou odolnost proti oděru
Full-frame klávesnice
Full-frame klávesnice vám poskytuje standardní klávesnici v plném rozsahu
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
IPX7 ochrana proti vodě
Ochrana proti dočasnému ponoření podle IPX7
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Speciální vlastnosti | Sklopné nožičky Voděodolné |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 99 g |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Rozměr - šířka | 45 cm |
| Rozměr - hloubka | 14.4 cm |
| Rozměr - výška | 2.9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Laserem vypálené |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Snadno omyvatelná a pevná klávesnice s klasickým uspořádáním kláves pro všechny PC aplikace
- žádná klávesnice slepená rozlitými nápoji nebo podobně: stačí opláchnout pod tekoucí vodou
- protiskluzové gumové nožičky pro jistý stoj
- USB připojení
- s českým rozložením
Obsah dodávky
- 1 klávesnice "KC-600"
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7
Informace pro spotřebitele
- Prát pouze ručně, ne v myčce nádobí
- Nepoužívat žádné agresivní čisticí prostředky
- Nepouštět USB kabel do vody
- Po vyčištění nechat vyschnout v dobře větrané místnosti alespoň 12 hodin
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

