Vodotěsné pouzdro na mobil do 6,7", IPX8, podvodní pouzdro, závěsné, černé
00019858
Neboj se zmoknout. S vodotěsným pouzdrem na mobil je tvůj smartphone pod vodou vždy chráněný. Ideální na pláži, v moři, bazénu nebo jezeře, ale také v zimě při lyžování nebo bruslení. Stačí vložit mobil do pouzdra a můžeš se připravit na zábavu!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Operace ve vaší kapse
Průhledné pouzdro na mobilní telefon: Smartphone lze ovládat pomocí dotykového filmu
IPX8 kryt proti vodě
Ať už ve vodě, na vodě nebo na vodě: Díky IPX8 je vodotěsné pouzdro na mobil stejně vhodné pro podvodní fotografie při potápění jako pro snímky při plavání nebo plážové fotografie
Bezpečně zamčeno
Absolutně vodotěsné: S otevřeným/zavíracím západkou aktivujete zamykací mechanismus pro bezpečné a vodotěsné uzavření
Plný přístup k chytrým telefonům
Cokoli děláte během venkovních aktivit u vody – s nepromokavým pouzdrem na mobil můžete volat, fotit, psát a poslouchat hudbu, aniž byste museli vyndávat mobil z průhledného pouzdra na vodu
Zářivkový obal na telefon
Zářící podvodní pouzdro na telefon: Zářivý rám kolem pozorovacího okna dělá vás i pouzdro lépe viditelnými za soumraku a ve tmě
Na nošení kolem krku
Vodní a špíně odolný popruh na krku, určený pro pláž, vodu a podobně: S 2 cm silným, dlouho nastavitelným popruhem vždy nosíte mobilní telefon bezpečně a blízko sebe
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Průhledná |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12.5 cm |
| Vnější výška | 20 cm |
| Vnější hloubka | 1.5 cm |
| Vnitřní šířka | 8 cm |
| Vnitřní výška | 15.8 cm |
| Vnitřní hloubka | 1.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Voděodolné |
| Typ uzávěru | Patentka |
Více informací o produktu
- S vodotěsným pouzdrem na mobil můžeš svůj smartphone využívat naplno vždy, když jsi u vody – ať už se potápíš v létě, jezdíš na vodním lyžování, relaxuješ na pláži, lyžuješ v zimě, procházíš se ve sněhu nebo bruslíš na ledě.
- Vhodné pro chytré telefony s displejem až do 6,7" nebo rozměry až 15,8 x 8 cm
- Průkazy, lístky, kreditní karty a hotovost lze bezpečně uložit do vodotěsného pouzdra a chránit je před vodou, prachem, špínou a pískem
- Pro světelný efekt stačí během dne umístit obal na mobilní telefon na slunce
Obsah dodávky
- 1 vodotěsné pouzdro na mobil
- 1 odnímatelný zavěšovací pásek
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj citlivost displeje mobilního telefonu a proveď příslušná nastavení na telefonu, aby fungování v pouzdře na mobilní telefon bylo normální.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi