Výměnné silikonové řemínky k chytrým hodinkám Hama 8900, béžová/stříbrná
00178625
Jednoduchý a sportovní v jednom, to je silikonový řemínek pro tvé chytré hodinky Hama Smartwatch 8900. Ať už jde o každodenní záležitosti nebo sportovní výzvu, s vyměnitelným náramkem v elegantní béžové barvě budeš vždy připravený. Odolný proti potu, příjemný na pokožce a pevný.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Snadná změna
Obzvlášť snadné vyměnění náramku: Rychlá výměna díky jednoduchému posuvnému mechanismu – takže si můžete kdykoli rychle přizpůsobit náhradní náramek svému outfitu
Lightweight silicone wrist strap
3, 2, 1, go! Lightweight, special fitness wrist strap in a sophisticated finish, ideal for an active lifestyle, gives the smart watch a special touch
Sweat and water-resistant
Ideal for sport and everyday life: sweat and water-resistant sports wrist strap made from sturdy and skin-friendly silicone for use in business, when jogging, swimming or leisure, for example
Buckle with pin clasp
Long-lasting and robust closure: aluminium alloy buckle for secure grip of the smart watch during a workout, at the office and when going out
Sweat-friendly design
Let the challenge begin: groove design in the sports wrist strap ensures the ideal circulation of air and a pleasant wearing experience, even when the sweat is flowing
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Náramek |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Béžová |
| Barva | Béžovo-stříbrná |
| Barva | Béžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka řemínku | 1.8 cm |
| Délka řemínku maximálně | 22.8 cm |
| Délka řemínku minimálně | 16.1 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzávěru | Spona |
Více informací o produktu
- Každodenní použití, sport nebo práce – vyměnitelný řemínek na zápěstí dělá z chytrých hodinek Hama 8900 pohodlného společníka pro každodenní život.
- flexibilní vyměnitelné řemínky vhodné pro chytré hodinky Hama "8900"
- nastavitelný řemínek k výměně: univerzální velikost vhodná téměř pro každé zápěstí
- snadno se čistí vlhkým hadříkem
Obsah dodávky
- 1 řemínek na zápěstí
Informace pro spotřebitele
Citlivost pokožky:
Občas se mohou vyskytnout kožní reakce na určité materiály. Spouštěči mohou být alergie, vlivy prostředí nebo jiné dráždivé látky, jako je mýdlo nebo pot.
Po delším nošení nebo dokonce po plavání očisti vlhkým hadříkem, aby ses zbavil potu a zbytků chloru.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

