Vysokorychlostní HDMI kabel typ A (M) - typ D (M, micro), ethernet, 2 m
00074240
Vysokorychlostní přenos digitálních fotografií, videa a zvukových dat mezi digitálním fotoaparátem/kamerou a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zlacené zátky
Pozlacené konektory s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Ultra HD - 4k
HDMI™ kabel pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelů
Plné stínění
Plně stíněné audio a video vodiče pro redukci elektromagnetických rušivých signálů
Síťové až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál pro přenos síťových dat až do 100 Mbit/s
3D přenos
3D přenos prostřednictvím rozšířené šířky pásma
Zvukový návratový kanál
Návrat audio signálu bez dalšího audio kabelu (ODT, RCA atd.)
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Max. rozlišení | 4K (4096 x 2160) |
| Typ stínění | Plné stínění |
| Technologie | HDMI™ Ethernet Chanel (HEC) Audio Return Channel (ARC) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Filtr | Žádné |
| Verze | High Speed with Ethernet |
| Další funkce | Přenos 3D signálu Vhodné pro HDTV |
| Kvalita | 3 hvězdičky |
Více informací o produktu
- Vysokorychlostní přenos digitálních fotografií, videa a zvukových dat mezi digitálním fotoaparátem/kamerou a televizí
- Pro připojení zařízení s konektorem HDMI™ typu A k zařízením se zásuvkou HDMI™ typu D (micro)
- Rozlišení obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Barevný prostor: 30/36/48 bitů
- Přenos následujících audio dat: 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD-Audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD, dts-HD
- Přenos typu přehrávače přes ACE (Automatic Content Enhancement)
- Podpora HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control)
- Vysokorychlostní přenos až 18 Gbit/s pro všechny obrazové a zvukové standardy s šířkou pásma 600 MHz a více
Obsah dodávky
- 1 vysokorychlostní HDMI™ kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






