Wall Bracket for Sonos One/One SL
00220885
Pro upevnění Sonos One/One SL na zeď, pro dokonale vyrovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
Prostorové umístění
Perfektní umístění reproduktoru pro optimální zvukový zážitek
Specially developed design
Bracket lets the speaker float almost invisibly on the wall
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Reproduktor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12.8 cm |
| Vnější výška | 3.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zátěž | 2 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Minimální vzdálenost | 13.7 cm |
| Maximální vzdálenost | 13.7 cm |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Pro upevnění Sonos One/One SL na zeď, pro dokonale vyrovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
- praktický nástěnný držák vhodný pro Sonos One/One SL chytrý reproduktor
- Sonos reproduktor je zapuštěný v držáku, takže napájecí kabel může být skrytý na spodní straně nebo neviditelně vedený podél zdi
- velmi pohodlné a úsporné řešení pro optimální umístění Sonos One/One SL v každé místnosti
- přiložené lepící body zajišťují dodatečnou pevnost uchycení
Obsah dodávky
- 1 držák na zeď
- Sada šroubů včetně Fischer hmoždinek
- 2 lepící bodky
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Pro optimální stabilitu doporučujeme použít přiložené lepící body.
Nejprve přilep lepící body na spodní stranu zařízení, odstraň ochrannou fólii a pak zařízení umísti doprostřed držáku.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- • Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- • Pořiď si vhodný montážní materiál v odborném obchodě pro jiné druhy materiálů a konstrukcí stěn, na které je instalace určena.
- • V případě pochybností se pro montáž tohoto produktu obrať na odborníky s příslušným školením a nepokoušej se o to sám!
- • Při montáži dávej pozor, aby nedošlo ke stlačení nebo poškození elektrických vedení.
- • Produkt neinstaluj na místech, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- • Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- • Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- • Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální povolená nosnost produktu a aby na něj nebyla připevněna zátěž, která překračuje maximální povolené rozměry.
- • Dávej pozor, aby nebylo zatížení produktu asymetrické.
- • Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (závisí na modelu).
- • Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
