Wall Holder for Sonos One, white
00118016
Pro upevnění Sonos One/One SL na zeď, pro dokonale vyrovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Plný přístup
Výřezy pro plný přístup k portům a ovládacím prvkům
vč. fixačních lepících koleček se suchým zipem
Lepící kolečka, která jsou součástí balení, pro dodatečnou fixaci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | Bez specifikace |
| Vhodné pro | Reproduktor |
| Varianta | Fixní |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12.8 cm |
| Vnější výška | 3.5 cm |
| Velikost obrazovky | Bez specifikace |
| VESA (od-do) | Bez specifikace |
| VESA standard | Bez specifikace |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Audio |
| Max. zátěž | 2 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Minimální vzdálenost | 13.7 cm |
| Maximální vzdálenost | 13.7 cm |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Pro upevnění Sonos One/One SL na zeď, pro dokonale vyrovnaný zvukový zážitek a perfektní příjem hlasových příkazů
- speciálně navržený design nechává Sonos One/One SL téměř neviditelně vznášet se na zdi
- mimořádně pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění Sonos One/One SL v každé místnosti
Obsah dodávky
- 1 držák na zeď
- Sada šroubů včetně Fischer hmoždinek
- 2 lepící bodky
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Pro optimální stabilitu doporučujeme použít přiložené lepící body.
Nejprve přilep lepící body na spodní stranu zařízení, odstraň ochrannou fólii a pak zařízení umísti doprostřed držáku.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipevňuj produkt na místa, pod která by mohli být lidé.
- Po namontování produktu a připevnění zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální povolená nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která přesahuje maximální povolené rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (závisí na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň zátěž a nepoužívej produkt dál.
Varování
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- Pořiď si vhodný montážní materiál v odborném obchodě pro jiné materiály a konstrukce stěn, na které bude produkt instalován.
- V případě pochybností se o montáž tohoto produktu obrať na kvalifikované odborníky a nepokoušej se to dělat sám!
- Při montáži dávej pozor, aby nedošlo ke stlačení nebo poškození elektrických vedení.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi