Wireless Socket for Outdoors, Splash-protected, IP 44, 30 m Range, white
00223582
Řetězová světýlka a lucerny večer osvětlují balkony a zahrady. Ale dřív nebo později je potřeba světla zase vypnout, a často jsou venkovní zásuvky těžko dostupné nebo zapečetěné. S rádiově ovládanou zásuvkou můžeš tento problém vyřešit snadno a pohodlně.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Splash protected according to IP 44
A downpour or a shower from a lawn sprinkler: the outdoor socket with cover is perfectly suited to outdoor use thanks to its splash protection (IP 44)
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvence | 433 MHz |
| Dosah | 30 m |
| Spínací výkon | 3680 W |
| Napájení | |
|---|---|
| Spotřeba v režimu standby < | 0.75 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.4 cm |
| Rozměr - hloubka | 8.2 cm |
| Rozměr - výška | 11.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet rádiových zásuvek | 1 |
| Doplňkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Pro stmívače | Ne |
| Doplňky | Dálkové ovládání |
| IP třída ochrany | IP44 (ochrana proti stříkající vodě) |
| Okolní teplota za provozu | cca -10 °C až +35 °C |
| Další funkce | Přepínání kanálů |
| Max. zatížení | 3680 W |
Více informací o produktu
- Jednoduchý a pohodlný způsob, jak venku zapínat a vypínat elektrická zařízení
- ideální pro zařízení umístěná na těžko přístupných místech, např. čerpadlo do zahradního jezírka, vánoční osvětlení
- pohodlná pomoc také pro nemocné a tělesně postižené osoby
- dosah až 30 m v závislosti na místních podmínkách
- venkovní zásuvka jako rozšíření k Hama bezdrátovému zásuvkovému setu (číslo výrobku 00223581)
- použití uvnitř i venku díky všesměrové ochraně proti stříkající vodě (IP44)
- bezdrátové zásuvky si pamatují poslední stav (zapnuto nebo vypnuto), např. při výpadku proudu nebo pokud jsou vytaženy ze zásuvky, takže připojená zařízení reagují podle přání i nadále
Obsah dodávky
- 1 bezdrátová zásuvka
Informace pro spotřebitele
K ovládání venkovní bezdrátové zásuvky je potřeba Hama rádiové dálkové ovládání (00121956, 00121957, 00121958, není součástí dodávky)!
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipojuj je za sebou
- Nepoužívej zakryté
- Bez napětí jen při vytažené zástrčce
- Používej jen s uzavřenými bezpečnostními kryty
- Nepoužívej rádiové zásuvky, pokud jsou na pouzdru zjevné poškození
- Opravy nech provádět jen školeným personálem nebo místním odborným prodejcem
- Rádiová zásuvka odpovídá normě IP44, což znamená, že je chráněná proti stříkající vodě a je vhodná pro venkovní použití. Na produkt nesmí být přímo namířena voda pod tlakem (např. ze zahradní hadice nebo jiných zavlažovacích systémů)! Používej produkt buď v interiéru, nebo ve chráněném venkovním prostoru, např. pod přesahem střechy nebo v garáži. Nikdy nevystavuj produkt srážkám! Jinak hrozí nebezpečí smrtelného elektrického úrazu!
- Nikdy nepřipojuj rádiovou zásuvku k prodlužovacímu kabelu nebo adaptéru, ale vždy přímo do zásuvky, jinak může dojít k přehřátí
- Používej časovač jen ve vestavěných nástěnných zásuvkách
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu
- Před čištěním odpoj zařízení od sítě
- Nepoužívej s tímto produktem motorové přístroje ani přístroje, které pohánějí rotační část nebo nástroj. Hrozí riziko zranění.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















