WLAN LED vestavný reflektor, 5W, hlas/aplikace, sada 3 ks, bílá
00176611
Ovládej světlo přes aplikaci nebo Alexu. Toto LED vestavné bodové světlo naplní tvé čtyři stěny velmi speciální náladovou atmosférou: jasné světlo na čtení nebo ztlumené, aby vytvořilo atmosféru pro vychutnání sklenky vína na konci dne. Ovládej všechno chytře z pohodlí svého gauče.

Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze je podle potřeby rozšířit o další chytré domácí produkty
Krok za krokem k chytré domácnosti: S aplikací Hama Home můžete rozšířit a propojit svůj chytrý domov s tolika produkty Hama jako chcete
Nastavení barevné teploty 2700K – 6500K
Od útulného po aktivní: Vyberte přesně takovou barevnou teplotu, která odpovídá vašim aktivitám, např. teplá bílá pro uvolněný večer nebo denní světlo pro vaření
Smart Home without a gateway
Our LED built-in spotlights work without any gateway (hub): You don't need an additional device, and you save on extra costs since the smart light establishes a direct WiFi connection with the router
Can swivel by +/- 15°
Light exactly where you want it: the LED built-in light can swivel by +/- 15° for pleasant lightin at the dining table, sofa or in the hall
Easy operation from anywhere via the app
Be it on the sofa or the train: with the Hama Home app, you can control your Smart Home light from anywhere and you have control over your lighting at all times
Convenient voice control
Whether it be Amazon Alexa or Google Assistant: conveniently control all kinds of lighting effects via the built-in ceiling spotlights using voice commands
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Ovládací aplikace | Hama Home |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Vhodné pro bodové osvětlení | Ne - úhel vyzařování mezi 120° a 360° |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. radiofrekvenční vysílaný výkon | 0.1 W |
| Provozní napětí (AC) | 230 V |
| Bluetooth verze | 4.2 |
| EAR reg. číslo | DE 38720470 |
| Energetická třída (A až G) | G |
| Spotřeba energie v zapnutém stavu | 5 kWh/1000h |
| Barevně nastavitelný světelný zdroj | Ne |
| Blikání pro LED a OLED MLS | 1 < |
| Frekvence | 50 Hz |
| Úhel vyzařování | 120 ° |
| L70B50 životnost pro LED a OLED světelné zdroje | 25000 h |
| Koeficient životnosti (pro LED a OLED) | 0.9000 |
| Spotřeba ve standby režimu (s připojením k síti): | 0.5 W |
| Standby power (Psb): | 0.55 W |
| Výměna světelného zdroje | Pevně vstavěný |
| Koeficient zachování světelného toku (LED/OLED) | 96.5 % |
| Světelný tok (360°) | 380 lm |
| Stroboskopický efekt pro LED a OLED MLS | 0.4000 |
| Připojený světelný zdroj (CLS) | Ano |
| Faktor posunu (min.) | 0.5700 |
| Hodnota indexu vykreslování barev R9 | 10.0000 |
| Napájení | |
|---|---|
| Proud | 45 mA |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 90 mm |
| Instalační průměr | 90 mm |
| Max. instalační hloubka | 40 mm |
| Hmotnost netto | 78 g |
| Rozměr - šířka | 90 mm |
| Rozměr - výška | 40 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stropní svítidlo |
| Pracovní místo | 360 ° |
| Pro stmívače | Ne |
| Stmívání | Aplikace Hlas |
| Barevná teplota | 2700 - 6500 |
| IP třída ochrany | IP20 (suché prostory) |
| Příkon ekvivalentní žárovky | 35 W |
| Optimální teplota okolí | 25 °C |
| Hlasový asistent | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Doporučení pro recyklaci | Sběrné středisko nebo sběrné místo |
Více informací o produktu
- Chytré ovládání světla pomocí zabudovaných LED bodovek s WLAN: snadno vytvářej osvětlení, efektové osvětlení nebo speciální světelné atmosféry pomocí aplikace nebo hlasového ovládání, např. stmívej nebo měň barevnou teplotu
- Jednoduchá instalace ve vlastní WiFi síti: protože není potřeba žádný hub, můžeš svá zařízení nastavit během pár minut
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Siri Shortcuts, Home Connect Plus, iOS a Android. Lze také připojit ke všem chytrým domácím produktům kompatibilním s Alexou a Google Assistant od jiných výrobců
- Jednoduchý start: chytrá vestavná světla jsou ideální pro inteligentní vylepšení bytu nebo domu, ale také pro podporu lidí s tělesným postižením
- Vždy ve správném světle: instalace ve zavěšených stropech, ale také ideální pro vitríny, police atd.
- Široký úhel světla 120° pro kompletní osvětlení místnosti
- Časovač: v aplikaci si nastavíš, kdy má chytrá LED světla zapínat a vypínat
- Díky zařazeným zařízením ve tvé WLAN můžeš vytvářet skupiny nebo scény, například propojit vestavná LED světla s pohybovým senzorem
- To znamená, že můžeš ušetřit energii cíleným ovládáním osvětlení – prakticky i na cestách, pokud jsi zapomněl světlo vypnout. Vždy jsi informován o aktuálním stavu přes aplikaci nebo push notifikaci
- Tvoje data jsou uložena výhradně na německých serverech
Obsah dodávky
- 3 vestavěné LED reflektory WLAN
- 1 rychlý průvodce startem
Systémové požadavky
- Operační systém: Android 8.1 a iOS 16.1 nebo novější
Informace pro spotřebitele
Amazon Alexa:
pro to je nutné aktivovat požadovanou dovednost Alexa „Hama Home“ v aplikaci Alexa. Uživatelský účet pro aplikaci Hama Home je pak propojen s Alexou.
To umožňuje ovládání zařízení hlasem (např. zapnutí/vypnutí, plynulé stmívání, změna barevné teploty).
Google Assistant:
pro to je nutné aktivovat službu „Hama Home“ v aplikaci Google Home. Uživatelský účet pro aplikaci Hama Home je pak propojen s Googlem.
To umožňuje ovládání zařízení hlasem (např. zapnutí/vypnutí, plynulé stmívání, změna barevné teploty).
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční použití.
- Produkt je určen výhradně k montáži do zavěšených stropů nebo odpovídajících instalačních krabic či betonových instalačních pouzder.
- Používej produkt pouze k účelu, ke kterému je určen.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Děti s přístrojem nesmí hrát. Čištění a údržbu nesmí provádět děti bez dozoru.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt by měl být instalován pouze v uzavřených prostorách. Není vhodný pro instalaci v koupelnách.
- Produkt smí být provozován pouze na napájecí síti, jak je uvedeno na typovém štítku.
- Před montáží zkontroluj vhodnost stropu pro danou zátěž a ujisti se, že v místě montáže nejsou v stropě žádné elektrické, vodovodní, plynové ani jiné vedení.
- Elektrické vodiče nesmí být nikdy sevřeny nebo zkrouceny mezi produktem a povrchem.
- Pokud je produkt připevněn na kovový povrch, musí být tento spojen s ochranným vodičem nebo vodičem vyrovnání potenciálu instalace.
- Tyto vestavné svítidla nejsou kompatibilní s provozem pomocí stmívačů, pohybových čidel nebo soumrakových spínačů.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nepoužívej produkt v prostředí s vlhkostí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Kabel neohýbej ani neškrtíš.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Nepokračuj v provozu produktu, pokud má zjevné poškození.
Varování
- Měj na paměti, že lampy (včetně LED) se mohou silně zahřát a být horké. Než ji dotkneš, nech lampu několik minut vychladnout.
- Provoz zařízení je povolen pouze na síti 230V 50Hz střídavého napětí. Práce na síti 230V smí provádět pouze certifikovaný elektrikář ve tvé zemi. Je třeba dodržovat platné předpisy pro prevenci úrazů.
- Aby ses vyhnul elektrickému úrazu, před prací na zařízení vypni napájení (vypni jistič). Nedodržení instalačních pokynů může způsobit požár nebo jiné nebezpečí.
- Nikdy se nedívej přímo do světelného zdroje a nesměruj jeho světlo přímo do očí jiných osob nebo zvířat. Může dojít k poškození zraku!
Nebezpečí elektrického úrazu
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený, kouří, zapáchá nebo vydává hlasité zvuky. Okamžitě kontaktuj svého prodejce nebo náš servis (viz část Servis a podpora).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
