Základní klávesnice "KC-200", černá, QWERTY, UKR
89182681
Spolehlivá, pevná klávesnice s klasickým uspořádáním kláves pro všechny PC aplikace
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohodlné umístění
Nastavení náklonu umožňuje pohodlné umístění
Jednotlivě oddělené klíče
Rychlé, snadné čištění a pohodlné psaní díky plochým, jednotlivě odděleným klávesám
Full-frame klávesnice
Full-frame klávesnice vám poskytuje standardní klávesnici v plném rozsahu
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Ochrana proti stříkající vodě
Ochrana proti stříkající vodě způsobené odtokem kapaliny
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 |
| Speciální vlastnosti | Multimediální klávesy Sklopné nožičky |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (ukrajinsky) |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 464 g |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Rozměr - šířka | 43.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 13.2 cm |
| Rozměr - výška | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 12 |
| Provedení | Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek | 105 |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Spolehlivá, pevná klávesnice s klasickým uspořádáním kláves pro všechny PC aplikace
- protiskluzové gumové nožičky pro stabilní postavení
- s ukrajinskou klávesnicí
Obsah dodávky
- 1 základní klávesnice "KC-200"
- 1 návod k obsluze
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/8.1/7/Vista
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi

