Zámek na elektrokoloběžku, 2 klíče, 120 cm
00178159
Robustní ochrana proti krádeži: zámek pro bezpečné parkování elektrokoloběžek, jízdních kol a podobně.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 77 mm |
| Průměr smyčky | 77 cm |
| Průměr kabelu | 10 mm |
| Hmotnost | 410 g |
| Rozměr - délka | 120 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Pojistka | Klíč |
| Typ | Kabelový zámek |
Více informací o produktu
- Robustní ochrana proti krádeži: zámek pro bezpečné parkování elektrokoloběžek, jízdních kol a podobně.
- Stabilní zámek s plastovým krytem na ocelovém kabelu a svorkou
- Všestranné použití: vhodné pro elektrokoloběžky, jízdní kola, městské koloběžky, kočárky nebo ruční vozíky
- Dlouhotrvající design
Obsah dodávky
- 1 zámek na elektrickou koloběžku
- 2 klíče
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi