Zámek na notebook "Light", číselný, uhlíková ocel, stříbrný
00126819
Zvlášť kompaktní bezpečnostní zámek pro notebooky atd.: pro zabezpečení notebooků a dalších zařízení s uzamykacím slotem proti krádeži
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Robustní uhlíková ocel
Bezpečnostní lano z odolné uhlíkové oceli, pokryté ochranným plastem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 3.5 mm |
| Hmotnost | 110 g |
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Pojistka | 4 číselná kombinace |
| Typ | Zámek |
| Číselný kód | 4místný |
Více informací o produktu
- Zvlášť kompaktní bezpečnostní zámek pro notebooky atd.: pro zabezpečení notebooků a dalších zařízení s uzamykacím slotem proti krádeži
- Univerzální zámek na kabel: vhodný pro všechny notebooky / monitory / televize nebo projektory vybavené standardizovaným zámkovým slotem
- Zamykací kód: 4-místný, což umožňuje 10 000 kombinací
- Silný ocelový kabel: průměr 3,5 mm pro ochranu proti krádeži
- Snadné použití: zámek na notebook lze flexibilně připevnit a zajistit na nábytek, jako jsou stoly, židle apod.
Obsah dodávky
- 1 zámek na notebook „Light“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Přesuň kabel zámku na notebooku tak, aby nepředstavoval riziko zakopnutí ani neblokoval únikové cesty!
- Neprováděj žádné úpravy na produktu. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi