Zámek na notebook "Nano", čtyřmístný číselný zámek, uhlíková ocel, stříbrný
00126822
Můžeš si sám rozhodnout, kde chceš pracovat – v kavárně, knihovně nebo v parku? S tímto notebookovým zámkem bude tvůj laptop vždy zabezpečený, ať pracuješ kdekoliv. Zámek je vyroben z nerezové oceli, takže ho zloději jen tak nepřemůžou.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Robustní uhlíková ocel
Bezpečnostní lano z odolné uhlíkové oceli, pokryté ochranným plastem
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 4.5 mm |
| Hmotnost | 135 g |
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Pojistka | 4 číselná kombinace |
| Typ | Zámek |
| Číselný kód | 4místný |
Více informací o produktu
- Praktický bezpečnostní zámek pro notebooky atd.: pro zabezpečení notebooků a dalších zařízení se standardizovaným Nano slotem proti krádeži
- Univerzální Nano kombinovaný zámek: vhodný pro všechna zařízení se standardizovaným Nano zámkovým slotem
- Kód zámku: 4místný, což dává 10 000 kombinací
- Silný ocelový kabel: průměr 4,5 mm pro ochranu proti krádeži
- Snadné použití: zámek na laptop lze flexibilně připevnit a zabezpečit k nábytku, jako jsou stoly, židle apod.
Obsah dodávky
- 1 zámek na notebook „Nano“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Přesuň kabel zámku na notebooku tak, aby nepředstavoval riziko zakopnutí ani neblokoval únikové cesty!
- Neprováděj žádné úpravy na produktu. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi