Zámek na notebook "Nano" s číselnou kombinací
00054119
Můžeš si sám rozhodnout, kde chceš pracovat – v kavárně, knihovně nebo v parku? S tímto notebookovým zámkem bude tvůj laptop vždy v bezpečí, ať pracuješ kdekoliv. Zámek je vyroben z nerezové oceli, takže ho zloději jen tak nerozbijí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Robustní uhlíková ocel
Bezpečnostní lano z odolné uhlíkové oceli, pokryté ochranným plastem
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 4.5 mm |
| Průměr smyčky | 0.45 cm |
| Hmotnost | 137 g |
| Rozměr - délka | 180 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Pojistka | 4 číselná kombinace |
| Typ | Zámek |
| Číselný kód | 4místný |
Více informací o produktu
- Pro zabezpečení notebooků a dalších zařízení se standardizovaným Nano slotem proti krádeži
- Vhodné pro všechna zařízení se standardizovaným Nano zámkem _x000D_
- Kód zámku: 4místný, což znamená 10 000 kombinací _x000D_
- Průměr 4,5 mm pro ochranu proti krádeži
Obsah dodávky
- 1 zámek na notebook „Nano“
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Přesuň kabel zámku notebooku tak, aby nepředstavoval nebezpečí zakopnutí nebo neblokoval únikové cesty!
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva na záruku.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi