Zámek s číselným kódem na jízdní kolo, 120 cm, černý
00178111
Lidé žijící ve městě obvykle jezdí na nákupy na kole. Aby ses však nestal obětí krádeže kola, měl bys mít rozhodně zámek na kolo, jako je tento od Hama. Zvol si čtyřmístný kód, zadej ho a zavři zámek. Klid na duši zaručen! Skvělé!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr kabelu | 12 mm |
| Hmotnost | 0 g |
| Rozměr - délka | 120 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámek |
Více informací o produktu
- spirálový zámek s číselným kódem k zabezpečení jízdního kola, motocyklu nebo pro univerzální použití
- Ocelové lanko s plastovým obalem, které zabraňuje poškození laku
- Zámek na 4místný kód s možností volby kombinace
- S praktickým držákem pro snadné připevnění na sedlovou trubku
- Spirálové lanko lze také použít k zajištění více kol dohromady
Obsah dodávky
- 1x spirálový zámek s číselným kódem na jízdní kolo
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi