Zrcátko na kolo and elektrokolo, flexibilní, do průměru 32 mm
00178155
Optimální přehled o dopravě za tebou
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 8 cm |
| Max. průměr SAT paraboly | 8 cm |
| Rozměr - výška | 38 cm |
Více informací o produktu
- Optimální přehled o dopravě za tebou
- Velká, vypouklá zrcadlová plocha
- Zvyšuje bezpečnost provozu
- Flexibilní krk ve tvaru husího krku, lze nastavit v jakémkoli úhlu
- Lze namontovat na levé nebo pravé straně
- Otáčí se o 360°
- Vhodné pro řídítka s průměrem až 32 mm
- Nepoškrábe lakovaná řídítka
Obsah dodávky
- 1 zrcátko na kolo
- 3 redukce, 1 x kulatá, 2 x obdélníkové pásky
Informace pro spotřebitele
Zrcadlo má vypuklou křivku, díky které jsou viditelné objekty menší, takže jsou blíž, než se zdají.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi