Zvonek na kolo "AirBell Pro" s lokalizátorem pro Apple "Najít", Ø 2,2 cm
00185833
Zvonek s integrovaným Bluetooth lokalizátorem pro síť Apple „Find My“: pro diskrétní a bezpečné nalezení tvého kola: ideální jako hledáček na kolo a ochrana proti krádeži
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polycarbonát (PC) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 365 d |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | 1x CR2032 knoflíková baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 30 g |
| Rozměr - šířka | 5.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.5 cm |
| Rozměr - výška | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Vyhledávač klíčů/ předmětů |
Více informací o produktu
- Zvonek s integrovaným Bluetooth lokalizátorem pro síť Apple „Find My“: pro diskrétní a bezpečné nalezení tvého kola: ideální jako hledáček na kolo a ochrana proti krádeži
- Vestavěný Bluetooth štítek: přímo kompatibilní s Apple sítí
- Jednoduše se připoj k iOS aplikaci „Find My“ a získej přístup k poloze kola
- Další funkce: přehrávání zvuků, sdílení polohy a režim „Ztraceno“
- Nenápadný design: „AirBell Pro“ vypadá jako běžný zvonek na kolo a chrání nálezce před zvědavýma očima
- Bezpečnostní zámek: zvonek může otevřít jen ten, kdo ví jak na to
- Svoboda 360°: zvonek lze přizpůsobit podle osobních preferencí
- Vhodné také pro elektrické koloběžky, kočárky, dětské koloběžky apod.
- Pro řídítka o průměru 2,2 cm
- Dlouhá výdrž baterie: napájeno vyměnitelnou knoflíkovou baterií CR2032, která vydrží až rok
Obsah dodávky
- 1 cyklistický zvonek "AirBell Pro"
- 1 šroub
- 1 baterie CR2032
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi