Zvonek na kolo "AirBell" s držákem na AirTag, Ø 2,2 cm, 85 dB
00185831
Zvonek s bezpečným a nenápadným úkrytem pro AirTag: ideální jako hledáček na kolo a ochrana proti krádeži
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Pro značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál | Plast Nerez |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 3.1 cm |
| Hloubka zařízení do | 0.8 cm |
| Hloubka zařízení od | 0 cm |
| Hmotnost | 28 g |
| Rozměr - délka | 5.5 cm |
| Max. rozsah upevnění | 2.2 cm |
| Min. plocha na upevnění | 0 cm |
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4 cm |
| Rozměr - výška | 0 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák na kolo |
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
| Max. zátěž | 0 kg |
| Montáž | Svorky / Čelisti |
Více informací o produktu
- Zvonek s bezpečným a nenápadným úkrytem pro AirTag: ideální jako hledáček na kolo a ochrana proti krádeži
- Vysílač AirTag lze nenápadně umístit na zvonek kola: tak rychle najdeš své kolo nebo elektrokolo na parkovišti nebo pokud ti ho někdo ukradne
- Připevni vysílač rychle a snadno do držáku AirTag uvnitř zvonku
- Jednoduše se připoj k iOS aplikaci „Najít“ a získej přístup k poloze kola
- Vhodné také pro elektrické koloběžky, kočárky, dětské koloběžky atd.
- Pro řídítka o průměru 2,2 cm
Obsah dodávky
- 1 zvonek na kolo „AirBell“
- 1 šroub
- Montážní nástroj
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
AirTag není součástí dodávky.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi