Zvonek na kolo, malý, lehký minizvonek, průměr 3,5 cm, černý
00178141
Tento mini zvonek na kolo je perfektní volbou pro každého, kdo hledá chytrou alternativu k velkým zvonkům na kolo. Je ideální pro závodní kola a stejně jako velký zvonek sníží riziko spojené s jízdou na kole.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliníková slitina |
| Napájení | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 0 mAh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 35 mm |
| Rozměr - šířka | 35 cm |
| Rozměr - výška | 4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
Více informací o produktu
- Malý zvonek na kolo pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména v městském provozu
- S plastovým držákem pro všechny běžné řídítka jízdních kol s průměrem 2,22 cm
- Extra lehký a kompaktní: minimalistický design nechává na řídítkách místo
- Vhodné pro jízdní kola, závodní kola, horská kola, elektrokola, elektrické koloběžky atd.
Obsah dodávky
- 1 zvonek na kolo
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi