Zvonek na kolo, velký zvonek, průměr 5,5 cm, černý
00178140
Dring, dring – zvuk starého dobrého zvonku na kolo. Pokud chceš snížit riziko spojené s jízdou na kole, měl bys si pořídit tento moderní černý zvonek ještě dnes.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Kolo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliníková slitina |
| Napájení | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 0 mAh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 53 mm |
| Rozměr - šířka | 53 cm |
| Rozměr - výška | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
Více informací o produktu
- Klasický zvonek na kolo v retro stylu pro větší bezpečnost v silničním provozu, zejména ve městě
- S plastovým držákem pro všechny běžné řídítka jízdních kol o průměru 2,22 cm
- Vhodné pro koloběžky, závodní kola, elektrokola, elektrické koloběžky a podobně
Obsah dodávky
- 1 zvonek na kolo
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi