Adapter do GoPro z mocowaniem 1/4 cala
00004354
This adapter allows all GoPro action cameras to be connected to tripods with a 1/4" tripod mount
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Kamerka sportowa |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 12 g |
| Długość | 3 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Załącznik | Tripod Thread 1/4" |
Wiecej informacji o produkcie
- Adapter umożliwiający podłączenie wszystkich kamer sportowych GoPro do wszystkich statywów z mocowaniem na gwint 1/4"
Zawartość opakowania
- 1 adapter
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję