Adapter gniazda z bolcem z zabezpieczeniem przepięciowym czarny
00223322
Socket adapter protects connected devices against overvoltage caused by voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Wskaźnik LED niesprawnego zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Zielona lampka kontrolna: optyczny wskaźnik działania zabezpieczenia przeciwprzepięciowego
Wskaźnik LED napięcia sieciowego
Czerwona lampka kontrolna: optyczny wskaźnik włączonego napięcia sieciowego
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 250 V |
| Maks. obciążenie połączenia | 3680 W |
| Specyfikacja sieciowa | 16 A |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Liczba gniazd | 1 |
| Funkcja 1 | Zabezpieczenie przed przepieciem |
| Dodatkowa funkcja | Zabezpieczenie przed przepieciem |
Wiecej informacji o produkcie
- Socket adapter protects connected devices against overvoltage caused by voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
Zawartość opakowania
- 1 socket adapter
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
If the red pilot light for the mains voltage does not light up, there is no connection to the mains.
If the green pilot light on the overvoltage protection does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Do not connect any further devices to the socket and contact a qualified electrician.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję