Adapter sieci światłowodowej, LC/APC, 10 Gbit/s
00200801
For connecting two fibre-optic network cables or converting a fibre-optic network cable into an extension cable
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Gigabitowy transfer danych
Transmisja danych w sieci Gigabit Ethernet do 10 Gbit/s
Doskonała jakość transmisji
Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica rdzenia włóknistego | 9µm OS2 |
| Szerokość | 1 mm |
| Głębokość | 1 mm |
| Wysokość | 1 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting two fibre-optic network cables or converting a fibre-optic network cable into an extension cable
- Immune to electrical and magnetic interference
- Suitable and tested for the Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s)
- Ideal for the new high-speed Internet
- Also known as an optical fibre cable
Zawartość opakowania
- 1 fibre-optic network adapter
Wskazówki dla użytkownika
Remove the protective caps before using the adapter. When not in use, reapply to protect the surfaces.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję