Adapter USB AX900 Nano WLAN 2,4/5 GHz
00053315
Ultra-compact USB 2.0 stick for the wireless connection of a PC or notebook with WLAN routers or access points (infrastructure mode)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Standard WPS
Standard WPS obsługuje automatyczną konfigurację szyfrowanych połączeń
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 2,4 5 |
| Maks. prędkość przesyłu danych | 600 Mbit/s |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 2 g |
| Szerokość | 15 mm |
| Głębokość | 22 mm |
| Wysokość | 7 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Ultra-compact USB 2.0 stick for the wireless connection of a PC or notebook with WLAN routers or access points (infrastructure mode)
- Also supports connections to other WLAN devices without routers or access points (ad hoc)
- Compatible with IEEE802.11 b/g/n (150 Mbps), IEEE802.11ac (433 Mbps) and WiFi
- Dual-band support at 2.4 or 5 GHz
- A high range in combination with high power (286 MBit/s / 600 MBit/s)
- Ideal for online gaming and HD video transmission
- Allows radio encryption via WPA/WPA2/WPA-PSK and 128/64-bit WEP
- Automatic adjustment to the maximum possible speed according to the reception conditions and remote station
Zawartość opakowania
- 1 AX900 Nano-WLAN-USB stick
- 1 quick-start guide
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10 and macOS 10.X
Wskazówki dla użytkownika
If channels 36-64 (frequency 5, 150 GHz - 5,350 GHz) are used on the 5 GHz WLAN, the product can only be used in enclosed spaces.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję