Adapter USB Bluetooth wersja 4.0 C1 EDR
00053313
Uniwersalny mini adapter Bluetooth do wygodnej, bezprzewodowej wymiany danych między komputerem stacjonarnym, notebookiem i innymi urządzeniami Bluetooth (np. smartfonem, tabletem, głośnikiem, słuchawkami itp.).
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Save Energy
Szczególnie niskie zużycie energii
Szyfrowanie AES z kluczem 128-bitowym
Szyfrowanie AES z kluczem 128-bitowym gwarantuje bezpieczne połączenie między urządzeniami
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Instalacja | Retail |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Klasa Bluetooth | Klasa 1 (max. 100 m) |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość | 23 mm |
| Szerokość | 14 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Profile kompatybilności Bluetooth | A2DP HFP SBC |
Wiecej informacji o produkcie
- Uniwersalny mini adapter Bluetooth do wygodnej, bezprzewodowej wymiany danych między komputerem stacjonarnym, notebookiem i innymi urządzeniami Bluetooth (np. smartfonem, tabletem, głośnikiem, słuchawkami itp.).
- Zastosowanie dwóch kluczy sprzętowych umożliwia bezpośrednią wymianę danych między dwoma komputerami - Bluetooth w wersji 4.0 do szybkiego przesyłania danych (kompatybilny wstecznie z wersjami 3.0, 2.1, 2.0 i 1.2) - Klasa 1, zasięg do 100 metrów
Zawartość opakowania
- 1 adapter Bluetooth-USB - 1 instrukcja instalacji
Wymagania systemowe
- System operacyjny: Windows 11/10/8.1/8/7
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję