Adapter USB N150 Nano WLAN 2,4 GHz
00053309
Ultra-compact USB 2.0 stick for the wireless connection of a PC or notebook with WLAN routers or access points (infrastructure mode)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Standard WPS
Standard WPS obsługuje automatyczną konfigurację szyfrowanych połączeń
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 2,4 |
| Maks. prędkość przesyłu danych | 150 Mbit/s |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 3 g |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 13 mm |
| Wysokość | 5 mm |
Wiecej informacji o produkcie
- Ultra-compact USB 2.0 stick for the wireless connection of a PC or notebook with WLAN routers or access points (infrastructure mode)
- Also supports connections to other WLAN devices without routers or access points (ad hoc)
- Compatible with IEEE802.11n (150 Mbps), IEEE802.11g (54 Mbps), IEEE802.11b (11 Mbps) and WiFi
- Allows radio encryption via WPA/WPA2 and 128/64-bit WEP
- Data rate up to 150 Mbps, automatic adjustment to the maximum possible speed according to the reception conditions and remote station
- The high data rate allows applications such as video / audio streaming, network gaming and Internet telephony
Zawartość opakowania
- 1 WLAN USB stick
- 1 quick-start guide
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję