Akumulator Li-Ion DP 437 do aparatu fotograficznego Canon NB-11L
00077520
Akumulator litowo-jonowy ma jedną z najlepszych gęstości energii, nie wykazuje efektu pamięci i charakteryzuje się niskim samorozładowaniem. Dzięki temu możesz korzystać ze swojego aparatu Canon przez długi czas, nie martwiąc się, że trzeba go będzie naładować lub wymienić po zrobieniu zaledwie kilku zdjęć.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Pasuje do | Canon |
| Typ | Aparat cyfrowy |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Typ akumulatora | LiIon |
| Pojemność | 580 mAh |
| Napięcie | 3.6 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Moc | 2.1 Wh |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 24 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Oznaczenie akumulatora | NB-11L |
| Typ | Li-Ion |
Wiecej informacji o produkcie
- High-performance lithium ion battery with an extremely long service life
- Use with UL/IEC-certified branded cells: for increased safety
- Safety electronics: for monitoring of the charging and discharge process
- Gold-plated contacts: for fewer contact losses and prevention of corrosion
- Self-resetting thermal fuse (Polyswitch/PTC): additional protection against short circuits and overload
- Fixation of the cells thanks to super-adhesive tape: for improved resistance to impacts and mechanical protection
- Constant inspection by quality assurance: for top quality
- 5-year warranty
- Replacement for Canon NB-11L
Zawartość opakowania
- 1 "DP 437" lithium ion battery
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
