Akumulator Li-Ion DP 542 do aparatu fotograficznego Sony NP-FZ100
00077542
Akumulator litowo-jonowy ma jedno z najlepszych zagęszczeń energii, nie wykazuje efektu pamięci i charakteryzuje się niskim samorozładowaniem. Ten akumulator pozwala Ci korzystać z aparatu Sony przez długi czas, bez obaw, że trzeba go będzie naładować lub wymienić po zrobieniu zaledwie kilku zdjęć.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Pasuje do | Sony |
| Typ | Aparat cyfrowy |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Typ akumulatora | LiIon |
| Pojemność | 1940 mAh |
| Napięcie | 7.2 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Moc | 14 Wh |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 89 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Oznaczenie akumulatora | NP-FZ100 |
| Typ | Li-Ion |
Wiecej informacji o produkcie
- High-performance lithium ion battery with an extremely long service life
- Use with UL/IEC-certified branded cells: for increased safety
- Safety electronics: for monitoring of the charging and discharge process
- Gold-plated contacts: for fewer contact losses and prevention of corrosion
- Fixation of the cells thanks to super-adhesive tape: for improved resistance to impacts and mechanical protection
- Constant inspection by quality assurance: for top quality
- 5-year warranty
- Replacement for Sony NP-FZ100
Zawartość opakowania
- 1 "DP 542" lithium ion battery
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
