Antena pokojowa Basic DAB+ DAB DVB-T2 UKF pasywna prętowa
00221081
Passive indoor aerial for digital TV and radio reception (DVB-T2/DAB+/DAB) and analogue radio reception (FM)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość obrotu o 180°
Doskonały odbiór: antena prętowa może być obracana o 180° umożliwiając optymalne ustawienie sygnału
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Indoors |
| Typ | Antena wewnetrzna |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 174 - 230 MHz 1452 - 1479,5 MHz 470 - 690 MHz 87,5 -108 MHz |
| For DVB-T | DVB-T/T2 Nie TV |
| Wzrost | Pasywny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | remote power supply via antenna cable |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Rod antenna |
| Długość kabla koncentrycznego | 1.45 m |
| Długość | 5.8 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Montaż | Podstawa Podstawka |
| Wydajność | 15 |
Wiecej informacji o produkcie
- Passive indoor aerial for digital TV and radio reception (DVB-T2/DAB+/DAB) and analogue radio reception (FM)
- 360° reception: perfect reception from all directions
- Cable 1.50 m with F-plug
Zawartość opakowania
- 1 "Basic" indoor aerial
- 1 coax socket - F-plug adapter
Wskazówki dla użytkownika
To be able to process the aerial's DVB-T2 signal, your TV must also have a DVB-T2 tuner. If it does not, you will also require a DVB-T2 receiver or DVB-T2 box. A reception forecast for DVB-T2 can be found at www.dvb-t2hd.de.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge uzywac anteny pokojowej równiez ze starym radiem?
Wszystkie anteny pokojowe Hama sa przystosowane takze do odbioru UKF, dzieki czemu moga odbierac analogowe sygnaly dla starszych radioodbiorników. Warunkiem jest jedynie posiadanie odpowiedniego zlacza w radiu, np. gniazda koncentrycznego (koaksjalnego) lub F.
Czy moge uzywac anteny pokojowej takze w kamperze?
Pasywne anteny pokojowe mozna stosowac bez problemu w kamperach, przyczepach i innych pojazdach turystycznych.
W przypadku anten aktywnych konieczne jest zapewnienie zasilania — poprzez zasilanie fantomowe z radia, telewizora lub USB, albo za pomoca zasilacza, power packa itp.
Gdzie najlepiej ustawic antene pokojowa?
Najlepszy odbiór anteny pokojowej zwykle uzyskuje sie w poblizu okna.
Warto równiez przetestowac rózne miejsca w pomieszczeniu.
Ustawienie anteny nieco wyzej moze takze poprawic jakosc sygnalu.
Czy do Smart TV potrzebuje anteny pokojowej?
Tak, Smart TV moze odbierac kanaly telewizyjne za pomoca anteny pokojowej, o ile nie ma podlaczenia kablowego, satelitarnego ani zewnetrznej anteny.
Warunkiem jest, aby telewizor Smart TV posiadal zintegrowany tuner DVB-T2.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję