Antena pokojowa Pro DVB-T2 aktywna automatyczna regulacja wzmocnienia
00221083
Aktywna antena wewnętrzna zapewniająca doskonały odbiór sygnału telewizji cyfrowej (DVB-T2)
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Najlepsze warunki odbioru
Niskoszumowy wzmacniacz: wysoka czułość wejściowa zapewnia najlepszy odbiór sygnału
Możliwość regulacji wzmocnienia sygnału
Zawsze najlepszy odbiór: automatyczna regulacja mocy wzmacniacza zapewniająca odbiór bez zakłóceń a tym samym optymalną jakość obrazu i dźwięku
Włącznik/wyłącznik
Oddzielny włącznik/wyłącznik na antenie wewnętrznej: energooszczędność - antena DVB-T2 zużywa energię tylko wtedy, gdy jest używana
Wszechstronne pozycjonowanie
Wyjątkowo płaska – wiele możliwości: wewnętrzną antenę można rozstawić, położyć oraz powiesić w poziomie oraz w pionie
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Zasilanie poprzez TV
Zasilanie Phantom za pomocą kabla antenowego: telewizor może zasilać antenę DVB-T2 prądem
Kontrolka zasilania LED
Kontrolka zasilania wskazuje, czy włączone jest zasilanie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Zastosowanie | Indoors |
| Typ | Antena wewnetrzna |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 174 - 230 MHz 470 - 690 MHz |
| For DVB-T | DVB-T/T2 Nie TV |
| Wzrost | Aktywny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | remote power supply via antenna cable External USB-Power Adapter |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Kształt | Flat antenna |
| Długość kabla koncentrycznego | 1.27 m |
| Długość | 20 cm |
| Szerokość | 1 cm |
| Wysokość | 13.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Montaż | Podstawa |
| Wydajność | 45 |
Wiecej informacji o produkcie
- Aktywna antena wewnętrzna zapewniająca doskonały odbiór sygnału telewizji cyfrowej (DVB-T2)
- Duża powierzchnia odbioru anteny wewnętrznej (13,5 x 20 cm) umożliwia odbiór stacji o polaryzacji poziomej i pionowej bez konieczności obracania anteny.
- Idealna do odbioru HD
- Filtr 5G LTE: gwarantuje odbiór bez zakłóceń, ponieważ sygnały telefonii komórkowej 5G są odfiltrowywane.
- Zasilanie przez kabel USB-A - micro-USB, włącza się i wyłącza automatycznie wraz z odbiornikiem
- Kabel USB umożliwia wszechstronne zastosowanie, np. w kamperach, samochodach i na łodziach, ale także do podłączania do zasilaczy, jeśli w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego, np. podczas biwakowania
- Kabel o długości 2 m z wtyczką koncentryczną
Zawartość opakowania
- 1 antena wewnętrzna "Pro
- 1 kabel USB-A - micro-USB
- 1 uchwyt (do zawieszenia na stojaku/ścianie)
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Aby móc przetwarzać sygnał DVB-T2 z anteny, telewizor musi być wyposażony w tuner DVB-T2. W przeciwnym razie potrzebny będzie odbiornik DVB-T2 lub dekoder DVB-T2.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge uzywac anteny pokojowej równiez ze starym radiem?
Wszystkie anteny pokojowe Hama sa przystosowane takze do odbioru UKF, dzieki czemu moga odbierac analogowe sygnaly dla starszych radioodbiorników. Warunkiem jest jedynie posiadanie odpowiedniego zlacza w radiu, np. gniazda koncentrycznego (koaksjalnego) lub F.
Czy moge uzywac anteny pokojowej takze w kamperze?
Pasywne anteny pokojowe mozna stosowac bez problemu w kamperach, przyczepach i innych pojazdach turystycznych.
W przypadku anten aktywnych konieczne jest zapewnienie zasilania — poprzez zasilanie fantomowe z radia, telewizora lub USB, albo za pomoca zasilacza, power packa itp.
Gdzie najlepiej ustawic antene pokojowa?
Najlepszy odbiór anteny pokojowej zwykle uzyskuje sie w poblizu okna.
Warto równiez przetestowac rózne miejsca w pomieszczeniu.
Ustawienie anteny nieco wyzej moze takze poprawic jakosc sygnalu.
Czy do Smart TV potrzebuje anteny pokojowej?
Tak, Smart TV moze odbierac kanaly telewizyjne za pomoca anteny pokojowej, o ile nie ma podlaczenia kablowego, satelitarnego ani zewnetrznej anteny.
Warunkiem jest, aby telewizor Smart TV posiadal zintegrowany tuner DVB-T2.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję