Antena pokojowa Radio DAB+ DAB UKF aktywna wzmacniacz 30 dB
00221085
Active indoor aerial for strong signal reception for digital (DAB+/DAB) and analogue (FM) radio reception
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wzmocnienie sygnału o 30 dB
Najlepsza moc wzmacniacza wynosząca 30 dB zapewniająca bezawaryjny odbiór
Extra power supply unit
Additional power supply unit for supplying power to the socket
Włącznik/wyłącznik
Oddzielny włącznik/wyłącznik na przewodzie zasilającym: energooszczędność - radiowa antena wewnętrzna zużywa energię tylko wtedy, gdy jest używana
Najlepsze warunki odbioru
Niskoszumowy wzmacniacz: wysoka czułość wejściowa zapewnia najlepszy odbiór sygnału
Zasilanie za pomocą radia
Zasilanie Phantom za pomocą kabla antenowego: radio może być źródłem zasilania dla anteny wewnętrznej DAB+
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Typ | Antena wewnetrzna |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 174 - 230 MHz 1452 - 1492 MHz 87,5 -108 MHz |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Remote power supply |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla koncentrycznego | 1.5 m |
| Długość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Maks. zwiększanie | 30 dB |
| Montaż | Podstawka |
Wiecej informacji o produkcie
- Active indoor aerial for strong signal reception for digital (DAB+/DAB) and analogue (FM) radio reception
- Cable 1.50 m with F-plug
- Compatible with L band
Zawartość opakowania
- 1 "Radio" indoor aerial
- 1 power supply unit (220-240V/50Hz)
- 1 F-socket – coax-socket adapter
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
For best performance, we recommend using this aerial within 15 km of your nearest transmitter.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
FAQs
Czy moge uzywac anteny pokojowej równiez ze starym radiem?
Wszystkie anteny pokojowe Hama sa przystosowane takze do odbioru UKF, dzieki czemu moga odbierac analogowe sygnaly dla starszych radioodbiorników. Warunkiem jest jedynie posiadanie odpowiedniego zlacza w radiu, np. gniazda koncentrycznego (koaksjalnego) lub F.
Czy moge uzywac anteny pokojowej takze w kamperze?
Pasywne anteny pokojowe mozna stosowac bez problemu w kamperach, przyczepach i innych pojazdach turystycznych.
W przypadku anten aktywnych konieczne jest zapewnienie zasilania — poprzez zasilanie fantomowe z radia, telewizora lub USB, albo za pomoca zasilacza, power packa itp.
Gdzie najlepiej ustawic antene pokojowa?
Najlepszy odbiór anteny pokojowej zwykle uzyskuje sie w poblizu okna.
Warto równiez przetestowac rózne miejsca w pomieszczeniu.
Ustawienie anteny nieco wyzej moze takze poprawic jakosc sygnalu.
Czy do Smart TV potrzebuje anteny pokojowej?
Tak, Smart TV moze odbierac kanaly telewizyjne za pomoca anteny pokojowej, o ile nie ma podlaczenia kablowego, satelitarnego ani zewnetrznej anteny.
Warunkiem jest, aby telewizor Smart TV posiadal zintegrowany tuner DVB-T2.
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję