AV converter, Scart/Cinch to HDMI™
00205775
Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Full HD - 1080p
W celu uzyskaniawysokiej rozdzielczości do 1920 x 1080(1080p) pikseli, w jakości Full HD
Dodatkowy kabel przejściowy USB-C
Dzięki dodatkowej przejściówce USB-C można używać również na urządzeniach z interfejsem USB-C
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 2.25 cm |
| Głębokość | 7.14 cm |
| Wysokość | 1.44 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Konwerter analog/ dugital |
Wiecej informacji o produkcie
- Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
- For converting analogue image and sound signals into an HDMI™ signal
- Simple retrofit of a Scart/Cinch connection on the flat TV
- Scart/Cinch input for connecting video recorders, set top boxes, DVD players or game consoles
- HDMI™ output for connection to a monitor or flat screen
- with additional SCART adapter
- perfect solution for combining two products (Cinch-to-HDMI™ and SCART-to-HDMI™) in one device
- supports TV formats: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N
- HDMI™ output in 720p or 1080p (Full HD)
- Power supply via USB cable (5V/1A)
Zawartość opakowania
- 1 AV converter
- 1 Scart adapter with Scart/Cinch inputs
- 1 USB-C cable - USB-A cable
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję