Bicycle Light Set, Front and Rear Light, LED, Batteries, StVZO-approved
00185838
From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wysokowydajna dioda LED z dwiema funkcjami
Mocne, jasne, bezpieczne: jasne światło przednie o natężeniu 30 lx do jazdy w ciemności, przyciemnione światło przednie o natężeniu 15 lx w ciągu dnia, światło tylne z ultrajasną diodą LED – mocne oświetlenie rowerowe zapewnia bezpieczeństwo o każdej porze, zarówno na drodze, jak i w terenie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Płeć | Unisex |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 5 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor LED | Biały Czerwony |
| Światła kolorowe | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Zestaw zawiera w szt. | 2 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Rower |
| Funkcja ściemniacza | 1 stage |
| Wielkość LED | 2 |
Wiecej informacji o produkcie
- From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation of the bicycle light on the handlebars at the front: attach the adjustable loop and hook in with the correct circumference
- Secure the bicycle rear light on the saddle tube using the already attached screw
- Battery status display: if the light lights up, change the batteries soon
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Zawartość opakowania
- 1 front bicycle light
- 1 rear bicycle light
- 5 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję